bugün

akrep burcu erkeği aslan burcu kadını ilişkisi

yaşadığım 3 yıla istinaden giriyorum bu entry'i,

-ilişkinizde asla ama asla en ufak argo olmaz, olamaz. hatun izin vermez.
-annenizden görmediğiniz şefkati görebilirsiniz kalbini ve güvenini kazanırsanız.
-eğer söz verip tutamazsanız vay halinize.
-özel günleri, ilk buluşmayı ve üstündekileri not alın lazım olacak.*
-ona pahalı hediyeler almanıza gerek yok, lakin asil bir aşıktır aslan. gösterişi sever fakat ikili ilişkilerde çöp alsanız da hatırlamanız mühim onun için.
-aslan hatunu çok zekidir. akrep erkeğini zorlar. zaten akrep bu yüzden yanındadır da neyse. kısacası attığı küçük ve ince zarflara dikkat edin. kendinizi heran bi kavganın içinde bulabilirsiniz.
-o'nun yanındayken asla hatunlara bakmayın bahsetmeyin. gezegende tek hatun o gibi davranın. tokadını yiyebilirsiniz. hem elleri çok ağır ona göre.
-eğer gerçek bi akrep erkeği iseniz fedakarlığınızı sonuna kadar kullanın. bu hatunlara değer.
-seks sıkıntınız olacağını sanmıyorum. en az sizin kadar tutkulular.
-yanakları kırmızı olur bunların utanınca. kırmızıyı görünce yavaşlayın derim.
-sinirleri ani ve kalıcıdır. aman diyim uzatmayın. tamam haklı o. aman diyim aman.
-severlerse off diyorum sayın seyirciler. arda kalan 11 burcun hatunları hatun değildir gözünüzde. dişi kelimesini tekrar baştan yazarsınız beyninize.
-aldatmazlar, aldatmayın. gerçi biliyorum sizi gerçekten severseniz gözünüz kimseyi görmez dostlar.
-eğlenilecek hatunlar olduklarını düşünmüyorum. zira karakterli hatunlar.
-onları özgür bırakmalısınız. kısıtlamalara gelemiyolar. emin olun sizden daha güvenilirler.
-bolca hesap sorabilirsiniz. babasıymış gibi hesap vermekten kaçınmaz.