bugün

reflor

Bugün öğleden beri beni tuvalete esir eden, hemoroidimsi ağrılar çekmeme neden olan pis ishal in carelerini arastirirken sozlukte kesfettigim, sabah kosa kosa almaya gidecegim ilac.

Uykusuz gecenin ardından gelen edit: gece artik dayanamayip anne baba uyandirilip reflor icin nobetci eczaneye gonderilmeye calisilir fakat annenin "ya zehirli ishalse" deyip ilaç alınmaz. Ama sonunda ne olur? Kusma, ateş gibi belirtiler olmadığından zehirli ishal olmadığınıza ikna olan anne babayı eczaneye gönderir ve reflor alınır.
Tabi arada olan bana oldu, garip garip şekillere girip uygun pozisyonu aradım, oturarak uyumaya çalıştım vs ama uyuyamadım. Bir ara sızmışım o da yarım saat belki eder. Perisan oldugumla kaldim
Reflor geldi, ishal yani sürgün bitti, en sonunda uyumuşum... Ama kursun ilk gününden gidemedim iste.
Allah reflor u bulandan razi olsun insallaaah.

Önemli Not: ishalinizin yanında kusma, ateş, titreme gibi eşantiyon bulgularınız da varsa sakın bir doktora danışmadan alayım demeyin. Çünkü eğer bir zehirlenme sonucu ishalseniz, vücudun bunu o yolla atması gerekir. Refloru içip zehirleri içinize dıhmayın.
güncel Önemli Başlıklar