bugün

sınav nasıldı sorusuna cevaplar

* sik gibiydi. (samimi öğrencidir, dediği gibide çıkacaktır)

* hacı yaptık bişeyler bakalım ya. (mantıklı öğrencidir, oluruna bırakır)

* olum sıçtım resmen ya kalacam büyük ihtimalle ya off! (kıl olduğum öğrencidir, çok iyi bi puan alacaktır)

* abi seneye artık yada yazın alırım naapalım. (hüzün dolu öğrencidir, kabullenme sürecine girmiştir bile)

* iyi geçti abi yaptım bişeyler geçerim heralde. (saygı duyulası öğrencidir, içi dışı birdir)

* siktir et sınavıda hacı akşam bize gelin. (emsallerinden bir adım öndedir, anı yaşayan öğrencidir)

* taktı hacı adam bana zaten, öylesine girdim sınavada, geçirmez. (ağzını yüzünü kırmak istediğim öğrencidir)

* bilmiyomda abi bi soru vardı konvülüsyondan naptın onu ya sen? (sınav sonraları angut moduna giren meraklı öğrencidir)

* 15-20 alacam abi. (sınavı içinde hisseden öğrencidir)

* sana kalem dürtüyom, ayağına vuruyom hiç kopya vermedinki olum kötü geçti tabi ki o kadar kıvrandık bi soru söylemedin ya. (sorumluluğunu bilen, çalışkan öğrenci söylemi)

* ismimi yazdım, verdim, çıktım abi (bkz: veni vidi vici), dahada gelmem derslere. (hepimizin aslında olmak isteyip olamadığı net adamdır)

* 2 soru yaptım hacor, birisi yarım. ordan alsak 20, diğeriden de 10 falan yeter nolcak.(kanaatkar öğrencidir)

* kötüydü abi ya, ama finale kasacam finale. (hayalcidir, her öğrenci en az bir kez, "finale kascam" demiştir, bizdendir o da)

* kalacam hacı. (bkz: fatalizm)

* boşverlan konuşmayak şimdi sınavı moralim bozuluyo valla bak. (bkz: önümüzdeki maçlara bakacağız)

* bundan sonra düzenli çalışacağım. (evet hı hı)

* (birde sınavdan sonra, "nası geçti lan" sorularının muhatabı olmak istemeyenler vardır, sınav bitmeden kağıdı verip koşa koşa çıkarlar, onların nasıl cevap verecekleri konusunda bir bilgimiz henüz yok.)
güncel Önemli Başlıklar